Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Дію закону про тимчасове обмеження пенсій працюючим пенсіонерам продовжено і на 2016 рік

  • 29 грудня 2015 15:57
  • 24713
  • Версія для друку
  •  
Дію закону про тимчасове обмеження пенсій працюючим пенсіонерам продовжено і на 2016 рік

Про це заявив голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний сьогодні на брифінгу

«Дія цієї норми (щодо зменшення на 15% виплат працюючим пенсіонерам. - Ред.) продовжена на наступний рік», - сказав керівник ПФУ.

Він також наголосив, що про повернення до норми виходу жінок на пенсію у 55-річному віці теж не йдеться - у парламенті наразі немає жодних пропозицій з цього приводу.

Водночас Зарудний запевнив, що зниження єдиного соціального внеску жодним чином не позначиться на зменшенні пенсійних виплат.

«Ми зараз плануємо бюджет Пенсійного фонду з урахуванням усіх тих показників, які були ухвалені в законі про Державний бюджет, у змінах до Податкового кодексу. Хочу сказати, що цей бюджет обов'язково буде збалансований, тобто всі ті втрати Пенсійного фонду, які будуть пов'язані зі зниженням ставки єдиного соціального внеску, будуть компенсовані відповідним чином з Державного бюджету», - сказав він.

Голова правління ПФУ Олексій Зарудний також висловив сподівання, що Верховна Рада наступного року активніше займатиметься законодавчим регулювання подальшого реформування пенсійної системи.

«Відповідний законопроект є у Верховній Раді, але так склалося, що, можливо, інші питання були більш важливими. Але ми сподіваємося, що наступного року більш активно буде йти саме цей процес, і ми зможемо вирішити багато проблем, які нині існують у пенсійній системі», - наголосив він.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)