Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Зарплати до 35 тис гривень потраплять під ЄСВ

  • 23 грудня 2015 17:56
  • 1340
  • Версія для друку
  •  
Зарплати до 35 тис гривень потраплять під ЄСВ

Уряд пропонує внести правки до закону “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, якими передбачається встановлення єдиної ставки Єдиного соціального внеску (ЄСВ) у розмірі 22%

Зараз існує діапазон ставок ЄСВ, в середньому збір складає 41%. Спочатку Мінфін пропонував знизити його до 20%, але в якості компромісу була узгоджена ставка 22%.

Максимальна величина бази нарахування ЄСВ буде підвищена з 17 до 25 мінімальних місячних заробітних плат. Оскільки на початку 2016 року мінімальна зарплата буде на нинішньому рівні в 1378 грн, то мова йде про те, що ЄСВ будуть платити фізособи з доходами до 34,45 тис.г на місяць.

При цьому буде скасовано 3,6-відсотковий ЄСВ, який утримується із заробітної плати (доходу) працівників (фізичних осіб), говориться в законопроекті №3688.

У зв’язку з введенням єдиної ставки ЄСВ у розмірі 22% і скасуванням диференційованих ставок ЄСВ залежно від класу професійного ризику виробництва будуть скасовані класи професійного ризику виробництва.

Джерело: Фінансовий клуб

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)