Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Мінсоцполітики: Від підвищення окладів бюджетникам грошей в кишенях не додалося

  • 17 грудня 2015 17:49
  • 3480
  • Версія для друку
  •  
Мінсоцполітики: Від підвищення окладів бюджетникам грошей в кишенях не додалося

Підвищення посадових окладів держслужбовцям і працівникам бюджетної сфери – ще не означає реальне зростання заробітної плати

Таке підвищення окладів вироблено за рахунок урізання премій і надбавок. Про це повідомили в прес-службі Мінсоцполітики.

“Відбудеться збільшення окладу за рахунок зменшення премій і надбавок”, – зазначили в прес-службі Міністерства соціальної політики України.

Крім того, на сайті Мінсоцполітики розміщено коментар з цього приводу міністра соціальної політики України Павла Розенка.

«Ми підвищили оклади працівників бюджетної сфери – (ред.) на 25%. При цьому витрати з держбюджету не збільшуються “, – пояснив міністр.

Нагадаємо, раніше Уряд прийняв постанову про підвищення зарплат державних службовців та всіх працівників бюджетної сфери. Так, згідно з постановою, в межах видатків на оплату праці, затверджених у кошторисах установ, закладів та організацій, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, прокуратури та інших органів, за рахунок виплат, пов’язаних з індексацією, надбавок, доплат, премій посадові оклади підвищуються на 10% і 25%.

Джерело: УКРІНФОРМ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)