Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Наталія Яресько презентувала проект Державного бюджету на 2016 рік

  • 16 грудня 2015 18:42
  • 2818
  • Версія для друку
  •  
Наталія Яресько презентувала проект Державного бюджету на 2016 рік

15 грудня у Кабінеті Міністрів України відбулася прес-конференція щодо проекту Державного бюджету на 2016 рік за участі Міністра фінансів Наталії Яресько, Першого заступника Міністра фінансів Ігоря Уманського, заступників Олени Макеєвої та Романа Качура

 Під час прес-конференції Міністр фінансів Наталія Яресько озвучила основні аспекти пакета законопроектів щодо бюджету, змін до податкового законодавства та державних видатків, які 11 грудня були подані до Верховної Ради. 

“Робота над розробкою цього пакета законів тривала дуже довго – адже ми мали запропонувати суспільству не один проект закону, а системний, збалансований пакет документів, що забезпечать якісні, структурні зміни і в дохідній, і у видатковій частинах бюджету. В результаті ми узгодили з Урядом та запропонували Верховній Раді пакет із 7 законопроектів, що включають оновлений проект бюджету на 2016 рік, а також проекти низки важливих законів, що визначають зміни у дохідній та видатковій частинах бюджету”, - зазначила у своєму виступі Міністр фінансів.

За словами Наталії Яресько, запропоновані зміни до законодавства мають на меті зменшити податкове навантаження в економіці, профінансувати всі пріоритетні потреби держави, підвищити ефективність та адресність державних витрат та якість послуг для громадян, і водночас не перевищити цільовий показник дефіциту бюджету у 3,7%, виконавши таким чином умови для продовження співпраці з МВФ у рамках програми Механізм Розширеного Фінансування.

Окрім того, на прес-конференції було детально окреслено основні напрямки розробленого пакета законопроектів. Це, зокрема, збалансований проект бюджету на 2016 рік, що побудовано на проекті податкової реформи Мінфіну, збільшення соціальних стандартів для громадян, посилення ефективності та адресності витрат бюджету, збільшення фінансового ресурсу місцевих громад та подальше посилення децентралізації, спрямування значного фінансового ресурсу на розвиток реальної економіки, посилення бюджетної дисципліни тощо.

«Я переконана, що розроблені нами зміни до законодавства створять стабільне підґрунтя для фінансової та економічної стабільності. І тим самим ми повертаємося на шлях реального економічного зростання, інвестицій та покращення рівня життя кожного нашого громадянина», - зазначила Міністр фінансів Н.Яресько.

Джерело: Урядовий кур'єр

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики