Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

UniCredit планує продати "Укрсоцбанк" на початку наступного року

  • 11 грудня 2015 20:51
  • 2033
  • Версія для друку
  •  
UniCredit планує продати "Укрсоцбанк" на початку наступного року

Банківська група UniCredit сподівається завершити продаж українського підрозділу на початку наступного року

Про це повідомив голова банку UniCredit Федеріко Гіццоні на зустрічі з іноземними журналістами, інформує портал з посиланням на Reuters.

“Я підтверджую, що ми ведемо ексклюзивні переговори з “Альфа-Груп”… ми сподіваємося завершити угоду до початку наступного року”, – сказав Гіццоні.

Голова банку також зазначив, що в разі несприятливих умов операції з продажу “Укрсоцбанку” італійський банк продовжить підтримувати свій український підрозділ.

“Нещодавно, у червні, ми збільшили капітал нашого українського банку на $250 млн. Якщо умови його продажу будуть несприятливими, ми подумаємо про збільшення капіталу в 2016 на суму, яку поки ще не визначили, але яка буде значно меншою, ніж у минулому році”, – додав Гіццоні.

Як повідомляв INSIDER, у серпні найбільший банк Італії за величиною активів почав переговори про продаж “Укрсоцбанку” з ABH Holdings, частиною російської “Альфа-Груп”.

У разі успішного завершення операції, утворюється об’єднання двох банків із сумарними активами у розмірі 85,6 млрд грн. Це виведе групу “Укрсоц-Альфа” на четверте місце за величиною в Україні.

Джерело: insider

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)