Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Про фінансування цьогорічних пенсій

  • 02 грудня 2015 21:07
  • 16246
  • Версія для друку
  •  
Про фінансування цьогорічних пенсій

За 11 місяців поточного року Фонд забезпечив у повному обсязі фінансування і виплату пенсій та грошової допомоги 12,3 млн. пенсіонерів на загальну суму 229,5млрд. грн., що на 7,3 млрд. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Про це 1 грудня ц.р. розповів на брифінгу перед початком роботи прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України  перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України Микола Шамбір.

Також Микола Шамбір зазначив, що завтра Пенсійний фонд розпочинає фінансування грудневих пенсій, потреба на виплату яких становить близько 23,6 млрд. грн.

Фінансування пенсійних виплат відбувається з урахуванням прведених  перерахунків пенсій.

Так, з 1 вересня ц.р. Пенсійним фондом України проведені перерахунки пенсійних виплат, що пов’язані із зростанням розміру прожиткового мінімуму 8,6 млн. пенсіонерів. Середній розмір пенсійної виплати збільшився на  89,8 грн. і станом на 01.10.2015 склав 1691,55 грн.

З 1 грудня 2015 року підвищені розміри пенсій до рівня прожиткового мінімуму інвалідам ІІІ групи та дітям-інвалідам. Перерахунок пенсій проведено близько 600 тис. пенсіонерам зазначеної категорії.

Джерело:ПФУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики