Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Місія МВФ розглянула законопроекти про пенсії та податкову лібералізацію

  • 23 листопада 2015 16:50
  • 940
  • Версія для друку
  •  
Місія МВФ розглянула законопроекти про пенсії та податкову лібералізацію

Представники місії Міжнародного валютного фонду в Україні та голова парламентського комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денисова в четвер провели зустріч, під час якої сторони обговорили законопроекти про накопичувальну систему пенсійного страхування та податкової лібералізації.

Зазначено, що сторони обговорили положення законопроектів, що знаходяться на розгляді Верховної Ради, а саме: “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування і єдиних принципів нарахування пенсій” (№2767) та “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації “(№3357).

“Людмила Денисова та представники місії МВФ розглянули вплив законопроектів на формування показників державного бюджету на 2016 рік, а також бюджетів Пенсійного фонду і фондів соціального страхування. Крім того, були окреслені певні ризики в соціальному забезпеченні громадян за умови прийняття зазначених проектів законів”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: УНН

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)