Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Фінанс Банк купують угорські компанії

  • 20 листопада 2015 17:47
  • 2440
  • Версія для друку
  •  
Фінанс Банк купують угорські компанії

Угорські компанії Brown & Deer і Eco Food, які володіли по 9,5% акцій українського "Фінанс Банк" (раніше "ТММ-банк"), доводять свою частку до 50% і мають намір інвестувати в банк ще 20 млн євро.

Про це на прес-конференції заявили представники акціонерів банку Арпад Цапович, Золтан Сокалл та Ігор Кушнарьов, повідомляє FinClub.

Вони затвердили трирічну стратегію розвитку банку та нову команду менеджерів, які до цього працювали в ПУМБ, "ВТБ Банк", "Дельта Банку" та "Правекс-банку".

"Банк збільшить активи більш як у 10 разів і збільшить мережу до 180 точок продажу. Ми будемо орієнтуватися на роздріб, малий і середній бізнес", – запевнив голова правління "Фінанс Банку" Артур Муравицький.

Присутній на прес-конференції посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень заявив, що підтримує інтерес угорських акціонерів до українського банківського бізнесу.

"Ми зацікавлені у розвитку торговельних відносин між нашими країнами. З'явилися перші ознаки стабілізації в економіці, тому до вас заходять інвестори. Те, що звідси не пішов "OTP Bank" і розвивається "Фінанс Банк" говорить про те, що ми довіряємо Україні", - зазначив дипломат.

Інвестиції в невеликий банк акціонери пояснюють відсутністю у нього проблемного кредитного портфеля, що зараз часто є причиною банкрутства банків в Україні.

"Велика реформа, яку проводить Нацбанк, приведе до того, що залишиться 50-60 банків. Ми вважаємо, що новому банку набагато простіше увійти в ринок, ніж утриматися старому банку, - сказав Кушнарьов. – Ми готові інвестувати 20 млн євро за рік-два, залежно від розвитку ситуації будемо приймати оперативні рішення".

"Фінанс Банк" заснований в 1992 році. За даними Нацбанку, на 1 жовтня 2015 року він займав 111 місце за розміром активів (219,21 млн грн) з капіталом у 176 млн грн серед 123 діючих в Україні банків.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)