Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Як в Україні змінилася зарплата за рік (інфографіка)

  • 19 листопада 2015 17:37
  • 12634
  • Версія для друку
  •  
Як в Україні змінилася зарплата за рік (інфографіка)

Аналітики порталу rabota.ua порівняли середні заробітні плати восени 2014 і 2015 року. З представлених професійних сфер тільки в сільському господарстві зарплати цього року відстали від торішніх. В інших сферах присутній, хоч і мінімальний, але позитивний тренд.

Лідерами за позитивним приростом заробітної плати, якщо говорити про процентне прирості, є медики, фахівці у сфері туризму та студенти. Якщо ж говорити про суму в гривнях то, звичайно, лідерами за приростом є фахівці сфери IT (найімовірніше, за рахунок курсової різниці, ніж через абсолютний прирост), потім – медики-фармацевти (багато іноземних роботодавців, частина бюджетуються в іноземній валюті або в прив’язці до поточного курсу).

Додалися зарплати у будівельників – очевидно, галузь потихеньку адаптувалася до нинішніх складних умов взагалі і постійних змін всередині сфери. У плюсі ​​також фахівці у сфері адміністративного персоналу.

Загалом, ситуація з заробітною платою не настільки сумна – багато компаній провели перерахунок заробітної плати. І, хоча підвищити зарплату пропорційно курсу долара / євро або відсотка інфляції вдалося не всім компаніям, позитивний тренд в заробітній платі все ж таки присутній.

zarplatnya

За матеріалами Коментарі

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)