Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Головне - віра: У Пенсійному фонді радять не втрачати надію на підвищення виплат

  • 13 листопада 2015 15:11
  • 16700
  • Версія для друку
  •  
Головне - віра: У Пенсійному фонді радять не втрачати надію на підвищення виплат

Уряд розглядає питання про підвищення пенсій в 2016 році, тому категорії громадян, яким розмір пенсій не було збільшено у вересні, можуть розраховувати на підвищення виплат у наступному році.

Про це на прес-конференції в Києві сказав начальник Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві Володимир Аніканов.

«На сьогоднішній день розглядається питання про підвищення в наступному році, в травні і грудні місяці. Питання розглядається на рівні уряду, тому ми сподіваємося, що якраз ті категорії громадян, які не потрапили під перерахунок, отримають підвищення в наступному році », – сказав Аніканов.

Як пояснила заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в м.Києві Світлана Глущенко, не підлягали перерахунку пенсії таких категорій, як особи з числа наукового та науково-педагогічного складу, яким розмір пенсій призначається відповідно до Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність». Їх розмір пенсій залежить від заробітної плати наукового працівника і визначається у відсотках від наукового стажу. Але якщо така людина має надбавку за «особливі заслуги», то йому була перерахована пенсійна виплата саме з цієї надбавку.

«Підвищенню також не підлягали пенсії, призначені раніше за спеціальними законами. До них відносяться пенсії державних службовців і журналістів даної категорії осіб, оскільки у них також розмір пенсії раніше призначався з заробітної плати », – сказала вона.

Крім того, не перераховувалися пенсії, розраховані згідно Закону України “Про статус осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Це інваліди I, II і III групи, розмір пенсій яких розраховується в розмірі відшкодування фактичних збитків, тобто виключно від заробітної плати, отриманої за роботу в зоні, і у відсотках залежно від втрати працездатності.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)