Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Профспілки виступили проти скасування трудових книжок

  • 25 вересня 2015 11:35
  • 3579
  • Версія для друку
  •  
Профспілки виступили проти скасування трудових книжок

Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий на урядовому засіданні висловив рішуче заперечення щодо поспішного скасування трудових книжок, передає прес-служба ФПУ.

“Потрібно чітко розібратися, чи буде реальна економія від скасування трудових книжок і в чому вона конкретно виражається. У разі введення державного електронного реєстру персональні дані працівників повинні бути надійно захищені від стороннього доступу і одночасно кожен працівник повинен мати власний ключ доступу до Держреєстру, персональну електронну картку, де є вся інформація про його освіту, кваліфікацію, трудовий стаж, історія професійного зростання, оцінки його трудових заслуг”, – зазначив Г.Осовий.

Як повідомляє прес-служба, за останні роки до профспілкових організацій не надходило жодного звернення про скасування трудових книжок.

“Виникає логічне запитання: .. На підставі якої громадської ініціативи вноситься на розгляд Уряду таке питання. Не провели і попередніх консультацій з громадськими організаціями. Так як можна приймати рішення, яке зачіпає інтереси понад 20 млн осіб. Якщо ми йдемо по шляху спрощення документообігу, повинна бути впевненість ї, що вся попередня база інформації буде повністю перенесена до держреєстру, – додав він.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Ю.Ковалів висловила готовність провести презентацію проекту для більшої профспілкової аудиторії.

Нагадаємо, що з ініціативою скасувати трудові книжки виступив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус.

Джерело: УНН

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)