Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Експерт пояснив, як скасування трудових книжок заощадить 500 тис. грн на рік

  • 21 вересня 2015 11:12
  • 1661
  • Версія для друку
  •  
Експерт пояснив, як скасування трудових книжок заощадить 500 тис. грн на рік

Співавтор законопроекту про скасування трудових книжок Андрій Єрашов пояснив, як проводилися розрахунки, згідно з якими було заявлено, що скасування трудових книжок дозволить заощадити близько 500 тисяч гривень на рік.

“Насамперед, йшлося про економію бізнесу на те, скільки бізнес витрачає за рік на ведення цих трудових книжок. У будь-якого роботодавця є людина, яка веде трудову книжку, і цю роботу він оплачує. Тобто бралася кількість людей, які ведуть трудову книжку, вважалося, що на ведення трудової книжки в місяць кадровий працівник витрачає одну годину. Порахували за кількістю, скільки коштує на сьогоднішній день работогодина однієї людини, збільшили на кількість людей, які працюють, і вийшла така значна сума”, – відповів Єрашов.

Він додав, що скасування трудових книжок не призведе до звільнень кадровиків, оскільки їхні обов’язки набагато ширші, ніж просто заповнення одного документа.

Нагадаємо, міністр економіки Айварас Абромавічус виступив з пропозицією скасувати трудові книжки в Україні. На даний момент йде підготовка відповідного законопроекту.

Джерело: Обозреватель

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)