Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Розенко повідомив, скільки українців відчують підвищення соцстандартів

  • 09 вересня 2015 11:48
  • 4502
  • Версія для друку
  •  
Розенко повідомив, скільки українців відчують підвищення соцстандартів

Пропоноване урядом підвищення соціальних стандартів торкнеться понад 80 видів соцдопомоги, поліпшення відчують близько 12,5 млн українців, заявляє міністр соціальної політики Павло Розенко.

“Сьогодні ми можемо говорити, що після підвищення соцстандартів, а це в першу чергу прожитковий мінімум, розмір мінімальної зарплати і мінімальної пенсії, це відчують як мінімум 12,5 млн українських громадян. Це стосуватиметься підвищення понад 80 видів соцдопомоги, компенсацій, виплат стипендій “, – сказав він в ході розширеного засідання Кабміну у вівторок в Києві.

Глава Мінсоцполітики повідомив про плановане підвищення прожиткового мінімуму до 1,330 тис.грн.

“Прожитковий мінімум на одну особу становитиме 1 тис. 330 грн, прожитковий мінімум для дітей віком до шести років збільшиться на 135 грн – до 1 тис. 167 грн, прожитковий мінімум для дітей у віці від 6 до 18 років – на 170 грн і складе 1 тис. 455 грн “, – сказав П.Розенко

За його словами, прожитковий мінімум для працездатних осіб дорівнює мінімальній зарплаті. З 1 вересня цей показник становить 1,378 тис. грн.

“Підвищення соціальних стандартів торкнеться більш 7,5 млн пенсіонерів. Це буде також стосуватися підвищення зарплат більш ніж для 3,5 млн співробітників бюджетної сфери та близько 1,5 млн отримують державну соціальну допомогу різних видів”, – пояснив міністр.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)