Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

НКРЕКП звернулася до органів місцевої влади щодо встановлення цін на газ, електроенергію, компослуги

  • 12 серпня 2015 11:22
  • 1305
  • Версія для друку
  •  
НКРЕКП звернулася до органів місцевої влади щодо встановлення цін на газ, електроенергію, компослуги

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звернулася до обласних, районних, міських, селищних та сільських рад із роз’ясненням інформації з питань встановлення цін. Це стосується тарифів на природний газ, електричну енергію, комунальні послуги для суб'єктів природних монополій та суб'єктів господарювання на суміжних ринках у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюється НКРЕКП.

Зокрема, надано систематизовану інформацію щодо розрахунків цін та нормативно-правої бази для їх встановлення. Названо основні фактори, які вплинули на зростання роздрібних цін, та способи компенсації такого підвищення для деяких категорій споживачів.

Наголошується, що головним механізмом забезпечення соціального захисту населення в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги є Програма  житлових субсидій, згідно з якою держава компенсує сім'ям витрати на оплату житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами.

З інформацією щодо структури тарифів на електроенергію, роздрібних цін на природний газ для потреб населення, тарифів на послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення можна ознайомитись на офіційному веб-сайті НКРЕКП за адресою www.nerc.gov.ua в розділах «Електрична енергія», «Газ природний», «Тепло», «Вода холодна» у підрозділі  «Населення» відповідно.

Джерело: КМУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)
Login to post comments