Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Готовність ЖКГ України до опалювального сезону 2015-2016 рр. становить 60-65%

  • 10 серпня 2015 10:26
  • 1357
  • Версія для друку
  •  
Готовність ЖКГ України до опалювального сезону 2015-2016 рр. становить 60-65%

Рівень готовності підприємств житлово-комунального господарства (ЖКГ), а також об’єктів житлового та соціального фонду та дорожньої інфраструктури України до опалювального сезону 2015-2016 рр. станом на 1 серпня складає 60-65%.

Такі дані повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) Едуард Кругляк.

“Станом на 1 серпня стан житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період оцінюється приблизно в 60-65% готовності – це стосується і підприємств теплоенергетики, житлового фонду, об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства та об’єктів, які пов’язані з дорожньо-мостовим господарством” , – сказав він.

За словами Кругляка, стратегічні плани підготовки галузі ЖКГ розроблені, виконуються і знаходяться під контролем Мінрегіону у всіх регіонах України.

“Що стосується стану технічної підготовки – він не викликає занепокоєння на сьогоднішній день – у нас ще є час до 1 вересня”, – додав він.

Кругляк також уточнив, що в рамках підготовки до опалювального сезону 205-2016 рр. сфери теплоенергетики на сьогодні ведеться заміна теплотрас, теплових котлів та встановлення котлів на альтернативних природному газу видах палива.

“Десь із середини вересня почнемо заповнювати мережі і проведемо гідравлічні випробування трубопроводів” – додав він.

За словами Кругляка, також Мінрегіон наступного тижня почне проводити виїзні засідання з керівництвом місцевих органів влади з питань рівня підготовки галузі ЖКГ до опалювального сезону 205-2016гг.

Готовність об’єктів соціальної сфери на рівні 100% до опалювального сезону 205-2016 рр. очікується до 1 вересня, уточнив він.

“До 1 жовтня у нас повинна бути 100%-а готовність (галузі ЖКГ – ред.) до зими з технічної точки зору”, – сказав Кругляк, відповідаючи на відповідне запитання прем’єр-міністра.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)
Login to post comments