Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Яценюк наказав почати кримінальні провадження щодо бездіяльності працівників органів місцевого самоврядування з оформлення субсидій

  • 04 серпня 2015 12:27
  • 1123
  • Версія для друку
  •  
Яценюк наказав почати кримінальні провадження щодо бездіяльності працівників органів місцевого самоврядування з оформлення субсидій

Прем’єр-міністр України доручив правоохоронцям почати кримінальні провадження щодо бездіяльності працівників органів місцевого самоврядування з оформлення субсидій. Про це він сказав під час засідання енергетичного штабу.

Глава уряду зазначив, що чиновники затягують оформлення субсидій. “Людей лякають то якимись штрафами, то вилученням майна”, – сказав прем’єр.

Яценюк назвав такі дії диверсією проти людей. “Тобто це йде політична диверсія проти громадян країни”, – сказав Яценюк.

За його словами, бюджет виділив мільярди на те, щоб в кожну родину, яка цього потребує, відправити відповідну суму субсидій.

Через це, як зазначив Яценюк, він дав відповідні доручення правоохоронним органам.

“Тому я звернувся в правоохоронні органи, невідкладно розпочати кримінальні провадження щодо бездіяльності працівників органів місцевого самоврядування з оформлення субсидій та фактичного пограбування громадян”, – сказав він.

Нагадаємо, днями міністр соціальної політики Павло Розенко повідомив, що ряд областей, включаючи Харківську, суттєво гальмують оформлення субсидій громадянам. Прем’єр у відповідь на це пообіцяв посунути черги особисто.

“Прошу секретаріат Кабміну підготувати мою робочу поїздку до Харкова. Запросити керівників східних і південних областей. Прийшов час прочухана давати”, – заявив тоді Яценюк.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)