Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Павло Розенко: Усі подані заяви про призначення субсидій мають бути розглянуті протягом двох тижнів

  • 03 серпня 2015 10:50
  • 2292
  • Версія для друку
  •  
Павло Розенко: Усі подані заяви про призначення субсидій мають бути розглянуті протягом двох тижнів

Міністр соціальної політики України Павло Розенко наголосив, що протягом двох тижнів місцева влада має завершити обробку поданих заяв про призначення субсидій на житлово-комунальні послуги.

 „ На сьогодні вже призначено субсидії понад 1млн 900 тис родин, ще близько 500 тис знаходяться в стадії обробки”, - сказав Розенко у Харкові під час розширеної наради за Прем’єр-міністра України, членів КМУ та голів обласних державних адміністрацій східних та південних регіонів, наголосивши при цьому, що місцева влада повинна вжити усіх заходів, щоб доопрацювати вже подані громадянами заяви протягом двох тижнів.

 „Два тижні абсолютно реальний термін, коли ця цифра має бути закрита повністю. Технічних проблем сьогодні немає”, - підкреслив глава Мінсоцполітики.

 Розенко запропонував головам ОДА взяти на особистий контроль оформлення субсидій в регіонах, налагодити обмін інформацією з компаніями, які постачають послуги та посилити інформаційну роботу з людьми.

„Протягом вересня, жовтня, листопада до нас для оформлення субсидій звернуться ще близько двох 2 млн родин”, - прогнозує Міністр.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)