Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Яценюк доручив компенсувати витрати тим, хто не встиг вчасно оформити субсидії

  • 31 липня 2015 14:08
  • 3193
  • Версія для друку
  •  
Яценюк доручив компенсувати витрати тим, хто не встиг вчасно оформити субсидії

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив компенсувати витрати громадянам, які не встигли вчасно оформити субсидії на житлово-комунальні послуги.

Про це Яценюк заявив під час засідання уряду.

“Думаю, що нам треба, Павло Валерійович (міністр соцполітики Павло Розенко, – ред.), разом з вами прийняти наступне рішення: давайте внесемо зміни до постанови і доручимо місцевим комісіям органів місцевого самоврядування в таких окремих випадках приймати рішення про компенсацію самим малозабезпеченим громадянам сум коштів, які вони заплатили за житлово-комунальні послуги навіть у тому випадку, якщо людина невчасно пішла і оформила цю субсидію “, – сказав Яценюк.

Одночасно він доручив міністрам соціальної політики Павлу Розенко, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадію Зубко та інфраструктури Андрій Пивоварський повторно розіслати громадянам заяви на отримання субсидій.

“Протягом серпня місяця ми з вами повторно розсилаємо через систему” Укрпошти “заяви на отримання субсидій, декларації і відповідне роз’яснювальний лист від уряду країни, як оформляється субсидія, що зроблено в цьому питання і що зроблено взагалі по всіх соціальних і економічних питаннях”, – сказав Яценюк.

Джерело: РБК-Україна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)