Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Альтерантиви введенню накопичувальної системи немає – Розенко

  • 23 липня 2015 11:14
  • 3790
  • Версія для друку
  •  
Альтерантиви введенню накопичувальної системи немає – Розенко

Міністр соціальної політики України Павло Розенко наполягає на необхідності якнайшвидшого „запуску” пенсійної реформи, запропонованої Урядом. Про це він заявив в інтерв’ю виданню „Четверта влада”.

 Міністр нагадав, що 29 квітня цього року Кабінет міністрів вніс у Раду 4 законопроекти щодо пенсійної реформи, у яких, зокрема, врегульовані питання переходу на єдиний принцип нарахування пенсій, модернізації накопичувальної системи та її старт з 1 січня 2017 та розвитку недержавного рівня.

 Павло Розенко підкреслив, що пенсійну реформу постійно гальмує відсутність політичної волі. „Ми продовжуємо копатися в солідарному рівні і не запускаємо інші два.  Варто згадати псевдореформи команди Януковича-Азарова зразка 2011 року, коли серйозно обмежили права пенсіонерів, підняли пенсійний вік на 5 років, але абсолютно нічого не добилися в стратегічному сенсі - тобто, зниженні дефіциту Пенсійного фонду. Минуло 4 роки, а ситуація тільки погіршилася, і, повірте, буде ставати все гіршою. Треба просто нарешті запускати всі рівні”, - наголосив він.

 „На жаль, в Раді поки зустрічаю дуже багато перешкод на шляху цих законопроектів, причому, в основному, це питання якихось особистих амбіцій певних політиків і нерозуміння того, що внесено. Сподіваюся все ж на краще, хоча ризики нерозуміння є, і досить серйозні, тому підключаємо експертів, ЗМІ, все, що тільки можна. Адже якщо сферу не реформувати зараз, її все одно залізно доведеться реформувати трохи пізніше, просто з ще більшими проблемами і дефіцитами”, - підсумував глава Мінсоцполітики.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)