Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Мінсоцполітики: Майже мільйон чоловік може втратити право на пільги

  • 13 липня 2015 15:15
  • 7578
  • Версія для друку
  •  
Мінсоцполітики: Майже мільйон чоловік може втратити право на пільги

Близько 20% людей, які підпадають під діючий з 1 липня новий механізм надання пільг, або 960 тис. осіб, можуть втратити право на знижки при оплаті за користування житлом та комунальні послуги, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики України з посиланням на заступника глави відомства Віталія Мущиніна.

«Під дію нового механізму потрапляє близько 4 млн 700 тис. пільговиків … З них, за оцінками Мінсоцполітики, близько 3 млн 713 тис. збережуть свою пільгу, а 960 тис. можуть свої привілеї втратити», – йдеться в повідомленні.

Заступник міністра зазначив, що з 1 липня пільги надаються у разі, якщо середньомісячний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищував розміру соціальної податкової пільги (у 2015 році – 1710 грн). Щоб отримати пільгу, громадянин повинен подати довідку про доходи до вересня цього року. Якщо його дохід не перевищує 1710 грн, людина має право на отримання пільг протягом наступних шести місяців. Крім того, пільговик має право так само на оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України постановою від 4 червня 2015 встановив новий порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного доходу сім’ї. Пільги поширюються на оплату за користування житлом, комунальні послуги, скраплений газ, паливо і телефон. Під дію нового механізму підпадають особи, які мають право на пільги відповідно до законодавства України про охорону здоров’я, Кодексу цивільного захисту та законам «Про міліцію», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту »,« Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні »,« Про освіту »,« Про бібліотеки і бібліотечну справу »,« Про захист рослин »,« Про охорону дитинства »,« Про жертви нацистських переслідувань »,« Про соціальний захист дітей війни »та« Про культуру ».

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)