Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсії учасників Другої світової війни звільнять від податків

  • 01 липня 2015 10:32
  • 9562
  • Версія для друку
  •  
Пенсії учасників Другої світової війни звільнять від податків

Верховна Рада має намір звільнити від оподаткування пенсії учасників бойових дій Другої світової війни та інвалідів війни.

За законопроект №2781 “Про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу, що стосуються оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб”, у першому читанні у вівторок проголосували 285 народних депутатів.

Законопроектом пропонується доповнити статтю 164 Податкового кодексу нормою, відповідно до якої не оподатковуються пенсії, які виплачуються учасникам бойових дій Другої світової війни, інвалідам війни та особам, на яких поширюється дія статті 10 закону про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту.

Станом на 1 січня 2015 року, за даними Пенсійного фонду України, в нашій країні залишилося 37,6 тисячі учасників бойових дій Другої світової, 43000 інвалідів війни, 193,6 тисячі сімей загиблих або померлих ветеранів, 776000 учасників і 37 осіб, які мають “особливі заслуги перед Батьківщиною” в роки війни.

Враховуючи те, що наймолодшим учасникам Другої світової зараз не менше 86 років, а середня тривалість життя для чоловіків становить 62,5 року, цифра зареєстрованих ветеранів викликає деяке сумніви.

Джерело: Інтерфакс Україна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики