Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Яценюк: Я проти ліквідації Пенсійного фонду та проти чинної пенсійної системи

  • 26 червня 2015 09:51
  • 824
  • Версія для друку
  •  
Яценюк: Я проти ліквідації Пенсійного фонду та проти чинної пенсійної системи

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що пенсійна реформа не повинна передбачати ліквідацію Пенсійного фонду.

«Я б, звичайно, з величезним задоволенням був ще більш радикальним, але треба дивитися на українські реалії. Україна – не Росія і не Грузія. Це Україна. Як людина, яка хоче швидких економічних реформ, я б закрив очі і рухався далі. Але завжди у тебе в голові має бути, що ти ще політик і повинен розуміти те, про що я вже говорив: кожен крок треба зважувати, в тому числі і в цьому жахливому політичному середовищі і в умовах російської агресії », – відповів Яценюк на запитання про порівняння України та Грузії, де немає Пенсійного фонду.

Прем’єр вважає, що в українських реаліях ліквідація Пенсійного фонду буде сприйнята населенням ще більш негативно, ніж підвищення тарифів.

«Уявіть собі, що буде, якщо я вийду і заявлю:«Ми тут посиділи, подумали, і я вирішив ліквідувати Пенсійний фонд». Це те саме що підвищення тарифів, тільки вдвічі гірше. Я проти ліквідації Пенсійного фонду, але я проти і діючої пенсійної системи », – сказав Яценюк.

У той же час, він заперечує, що умова підвищення пенсійного віку фігурує в домовленостях з МВФ.

«В остаточній редакції було прийнято рішення, що підвищення пенсійного віку не є основною умовою. Я думаю, що рано чи пізно це питання знову постане », – зазначив Яценюк.

Джерело: НВ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)