Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Нова система отримання субсидій: В яких регіонах найкраща і найгірша ситуація з оформленням

  • 18 червня 2015 11:07
  • 1624
  • Версія для друку
  •  
Нова система отримання субсидій: В яких регіонах найкраща і найгірша ситуація з оформленням

Кількість звернень до місцевих органів влади за отриманням субсидій за житлово-комунальні послуги за новою системою станом на 17 червня становить вже 1 млн, з них 500 тис. сімей вже отримують субсидії.

Як повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко на засіданні уряду в середу, інші 500 тис. звернень знаходяться в роботі і в найближчі два-три тижні будуть розглянуті.

“Якщо в перші три тижні у нас було 30-40 тис. призначень субсидій щотижня, то за минулий тиждень ми призначили близько 140 тис. субсидій. Люди стали робити менше помилок при заповненні декларацій і заяв. Крім того, місцеві органи влади стали використовувати переваги реформованої системи субсидій і надавати більш якісні послуги “, – оповіді міністр.

Як зазначив П.Розенко, сім’ї, які раніше отримували субсидії, але в даний час переплачують за житлово-комунальні послуги у зв’язку з переходом на нову систему субсидування, після завершення автоматичного оформлення субсидій отримають компенсацію.

“Якщо ви зараз ви переплачуєте – це буде компенсовано в наступних розрахунках квитанцій. Перерахунок сум платежів буде здійснено за весь період з 1 квітня 2015 року”, – сказав міністр.

Як очікують в Мінсоцполітики до кінця літа субсидії отримуватимуть 2,2 млн осіб: 1,1 млн осіб, які раніше вже отримували субсидії і 1,1 млн нових сімей.

П.Розенко звернувся до місцевих органів влади з проханням використовувати надані їм повноваження приймати рішення на користь людей в спірних ситуаціях.

За словами міністра, в даний час найкраща ситуація з оформленням субсидій у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Львівській, Полтавській Сумській, Чернігівській областях та Києві, де призначено 60-80% субсидій від кількості поданих заяв.

Критична ситуація у Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Одеській, Рівненській та Хмельницькій областях, де рівень призначення субсидій 10-30% кількості поданих заяв.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)