Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Кличко пообіцяв не підвищувати квартплату для киян

  • 17 червня 2015 09:02
  • 669
  • Версія для друку
  •  
Кличко пообіцяв не підвищувати квартплату для киян

Тарифи на квартплату для киян не будуть підвищуватися.

Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі “Громадського радіо”.

“Хочу звернути вашу увагу, що майже всі тарифи на комунальні послуги встановлюються на державному рівні, і місто позбавлене впливу на їх формування. Єдиний тариф, який встановлює місто – квартплата. До неї входить обслуговування ліфтів, вивезення сміття, утримання прибудинкових територій. Цей тариф не змінювався і підвищуватися не буде “, – підкреслив Кличко.

Міський голова зазначив, що в місті спрощено механізм надання субсидій: для отримання допомоги потрібно лише звернутися в центр соціального захисту – подати заяву та декларацію про доходи.

Разом з тим, підкреслив Кличко, влада наполягає на прозорості та економічної обґрунтованості тарифів монополістів – “Київенерго”, “Київводоканалу” і “Київгазу”.

“Я доручив провести незалежний аудит” Київенерго “щодо встановлення тарифів на постачання гарячої води та опалення квартир. Це повинен бути незалежний аудит, проведений авторитетними міжнародними компаніями”, – зазначив мер.

Крім того, економити на платежах за опалення киянам допоможуть будинкові лічильники тепла.

“Ми зобов’язали монополістів встановити будинкові лічильники тепла до початку наступного опалювального сезону. Таким чином, кияни платитимуть виключно за спожите тепло.

За підрахунками, там, де встановлені лічильники, економія становить близько 30%. На установку лічильників ми виділили 50 млн грн з бюджету Києва, і ще близько 400 млн – за “Київенерго”.

Вони повинні зробити так, щоб ці лічильники були встановлені до початку нового опалювального сезону “, – підкреслив Кличко.

Джерело: Економічна правда

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)
Login to post comments