Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

У центрі уваги - питання допомоги переселенцям

  • 15 червня 2015 09:37
  • 4432
  • Версія для друку
  •  
У центрі уваги - питання допомоги переселенцям

12 червня ц.р. Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, що відбулося під головуванням Людмили Денисової у м. Слов’янську Донецької області. 

Темою засідання був стан вирішення проблем соціального захисту населення, що постраждало внаслідок військового конфлікту.

У ході розгляду питань пенсійного забезпечення переселенців відзначалося, що тільки з Донецької області за період конфлікту виїхало понад 585 тис. осіб пенсійного віку. З них із заявами про відновлення пенсійних виплат до органів Фонду в Донецькій області звернулось понад 440 тис. переселенців.

«Наші пенсіонери з числа переселенців можуть бути впевненими в тому, що виплата їм пенсій та грошової допомоги буде забезпечуватися у повному обсязі, – наголосив  Олексій Зарудний.  – Це питання – на постійному контролі керівників органів Фонду».

З метою надання тимчасово переміщеним особам консультацій з питань пенсійного забезпечення в управліннях Фонду подовжено години прийому громадян, виділено додаткову кількість спеціалістів, збільшено кількість виїзних прийомів.

Джерело: ПФУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)