Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Субсидії два місяці потому: п'ять головних помилок при заповненні (інфографіка)

  • 12 червня 2015 11:02
  • 4056
  • Версія для друку
  •  
Субсидії два місяці потому: п'ять головних помилок при заповненні (інфографіка)

Виповнилося два місяці відтоді, як українці почали оформляти субсидії за новими правилами.

Нагадаємо, з квітня, щоб отримати житлову субсідію, людина повинна заповнити декларацію про доходи та відповідну заяву, подати ці документи до органів соцзахисту. І якщо його доходів не вистачає на самостійну оплату ЖКП, то субсидія буде призначена. Бланки заяв і декларацій з інструкціями українцям надсилали прямо додому.

Як повідомив директор Департаменту держсоцдопомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко, за субсидіями звернулися понад 900 тис. сімей. додатково до тих, хто вже їх отримував в опалювальний період 2014-2015 років (для порівняння: рік тому в неопалювальний сезон субсидії отримувало 400-450 тис. сімей), з них 346 тис. сімей держдопомога вже призначена, решта заяв розглядаються.

“Найбільша проблема для людей – заповнити декларацію про доходи, потрібна підготовча робота, щоб з’ясувати, які були доходи у всіх зареєстрованих за минулий рік (з’ясувати розмір доходів на роботі, зібрати дані про заробітки не за основним місцем роботи, з банку про нараховані відсотки , якщо є депозит. – ред.), – говорить Музиченко. – Ще одна складність виникає, якщо людина зареєстрована в одному місці, а фактично проживає в іншому. Платіж і субсидія нараховуються за місцем реєстрації. Раніше нікого це не хвилювало, а тепер ускладнюється процес. Але це вина мешканця, а не держави, нехай реєструється за фактичним місцем проживання. Якщо є всі дані про доходи, співробітники місцевих органів соцзахисту допоможуть заповнити декларацію та заяву “.

infogr subs

Джерело: СЕГОДНЯ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)