Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Розенко: Пільги на проїзд скасовуватись не будуть – будуть змінюватись принципи їх надання

  • 05 червня 2015 11:41
  • 930
  • Версія для друку
  •  
Розенко: Пільги на проїзд скасовуватись не будуть – будуть змінюватись принципи їх надання

У Державному бюджеті України виділено достатньо коштів для забезпечення пільгового проїзду соціально незахищених верств населення протягом поточного року. Про це в інтерв’ю виданню „ЛІГАБізнесІнформ” заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

„Насамперед хочу сказати, що пільги на проїзд залишаться. І цього року ми обійдемося без скорочення: виділеного фінансування для цього достатньо.

За словами Розенка, необхідність реформування системи пільг зумовлена тим, що на сьогодні взаємозаліки між державою і організаціями, які надають послуги, - суцільні корупційні схеми та неефективне використання бюджетних грошей. „Фактично ми не можемо перевірити і переконатися в обсягах наданих перевізниками пільгових послуг і проконтролювати цільове використання бюджетних грошей автопарками та іншими організаціями”, - зауважив він.

На переконання Розенка, перемогти корупцію в цій сфері можливо тільки шляхом монетизації пільг на проїзд, коли пільговик фізично оплачує свій проїзд, а держава ці гроші компенсує безпосередньо персонально йому, а не шляхом перерахування незрозумілих сум підприємствам громадського транспорту. „Зараз працюємо над логістикою цього процесу, вибудовуємо технологію. Сподіваємося, що працювати вона почне з 2016 року. Але потрібно провести масовану інформаційну кампанію, пояснити людям, що, як і чому змінюється, що пільги залишаться. Вони просто видозміняться. Якщо буде підтримка суспільства, скасувати реформи буде неможливо”, - наголосив Міністр.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)
Login to post comments