Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Розенко розповів про подальшу долю пільгового проїзду для пенсіонерів, чорнобильців та інвалідів

  • 26 травня 2015 10:13
  • 5374
  • Версія для друку
  •  
Розенко розповів про подальшу долю пільгового проїзду для пенсіонерів, чорнобильців та інвалідів

Ветерани праці, діти війни, учасники війни, жертви нацистських переслідувань, члени сімей загиблих або померлих ветеранів війни, інваліди I-III груп, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи I і II категорій, зможуть і далі користуватися правом на безкоштовний проїзд, повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

“Кабінет міністрів України не буде скасовувати постанови №354 від 17.05.1993 та №555 від 16.08.1994 про безкоштовний проїзд в громадському транспорті пенсіонерів за віком та інвалідів. Особи, які стосуються категорій учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці, інвалідів, чорнобильців I і II категорій, з 1 червня цього року зможуть і надалі реалізувати своє право на безкоштовний проїзд у міському та приміському транспорті згідно з зазначеними урядовим рішенням як пенсіонери за віком або інваліди”, – пояснив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Міністр також зазначив, що рішення про пільговий проїзд зазначених категорій у метрополітені будуть прийматися органами місцевого самоврядування Києва, Харкова та Дніпропетровська. “Законом України” Про Державний бюджет України на 2015 рік “передбачені кошти на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на рівні минулого року в сумі 1,9 млрд грн, з яких на компенсаційні виплати за пільговий проїзд – 1,6 млрд грн”, – зазначив він.

“Обсяг бюджетних витрат на компенсацію пільгового проїзду не зменшився”, – підкреслив П.Розенко.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)