Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Кияни частіше звертаються за субсидіями

  • 25 травня 2015 10:11
  • 4702
  • Версія для друку
  •  
Кияни частіше звертаються за субсидіями

Кияни все частіше звертаються за субсидіями на оплату житлово-комунальних послуг.

Так, в період січня-квітня цього року, в столиці за державними компенсаціями на оплату ЖКП звернулося 20,7 тис. домогосподарства, що на 27,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Крім того, з минулого місяця, порівняно з квітнем 2014 року, збільшився і середній розмір субсидії в 1,5 рази і склав 266,9 грн. Загальна сума державних відшкодувань за січень-квітень 2015 становила 7598,6 тис.грн, що в три рази більше, ніж за відповідний період минулого року.

Отже, минулого місяця в столиці субсидії на оплату ЖКП та електроенергії отримували 51,7 тис. домогосподарств. Це на 55% більше торішніх показників. Кількість тих домогосподарств, які отримували компенсацію на оплату комунальних послуг виходячи з кількості членів переважно складаються з однієї особи і, в процентному співвідношенні, складають 64,1% від загальної кількості домогосподарств.

У період з січня по квітень цього року, житлові субсидії призначені 19 тис. домогосподарств (92%), що, в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року, більше на 3,1 тис. одиниць (19,8%).

Так, з початку року, найбільше киян звернулися за субсидіями у Дніпровському районі – 4064 претендента, найменша кількість звернень зафіксовано в Печерському районі – 810.

Відзначимо, за січень-квітень 2015 за субсидіями для відшкодування витрат на оплату ЖКП звернулося в 2 рази більше домогосподарств, ніж за аналогічний проміжок часу 2014 року.

Джерело: Україна комунальна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)