Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Час перейти до реального реформування - Олексій Зарудний

  • 20 травня 2015 10:46
  • 5329
  • Версія для друку
  •  
Час перейти до реального реформування - Олексій Зарудний

Пакет законопроектів, внесених Урядом щодо пенсійної реформи, вирішує багато системних питань пенсійної системи України, які накопичувалися протягом багатьох років, але, нажаль, крім розмов, не було реальних кроків щодо їх вирішення. Про це на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі заявив Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

За його словами, одним з найголовніших результатів прийняття урядових законопроектів стане очищення Пенсійного фонду від невластивих виплат. „Пільги або привілеї у пенсійному забезпеченні, як, наприклад, скорочення віку чи стажу виходу на пенсію має ледь не кожний четвертий пенсіонер. Всі видатки на це відбуваються сьогодні за рахунок Пенсійного фонду, тобто за рахунок інших пенсіонерів. Це одна із причин і дефіциту бюджету ПФ, і того, що в Україні такі мізерні розмірипенсій”, - наголосив він, підкресливши, що прийняття у ВР пенсійних законів буде вагомим кроком у подоланні дефіциту бюджету ПФ та створить можливості для підвищення розміру та диференціації пенсій в солідарній пенсійній системі.

Також, за словами Олексія Зарудного, пакет пенсійних законопроектів, – це стимулювання легалізації зарплат.

„Виведення зарплат з тіні – це основне джерело, за рахунок якого ми можемо фінансово збалансувати і стимулювати розвиток нашої пенсійноїсистеми”, - про це сьогодні, 19 травня, сказав  Голова правління ПФУ на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Олексій Заруднийзазначив, що, за різними оцінками, сьогодні до 200 млрд грн заробітної плати виплачується в тіні, а це означає, що Пенсійний фонд не доотримує понад 60млрд грн на рік. „Впроваження інституту власності на ці внески створить стимули для їхсплати”, - зауважив Голова Правління ПФ.

Джерело: ПФУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)