Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

У Києві створять мережу центрів захисту прав споживачів ЖКП

  • 18 травня 2015 10:33
  • 9879
  • Версія для друку
  •  
У Києві створять мережу центрів захисту прав споживачів ЖКП

Міська влада планує створити в Києві мережу центрів захисту прав споживачів. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Центри захисту прав споживачів комунальних послуг будуть працювати для киян за принципом “єдиного вікна” і покликані допомогти споживачеві у відносинах з монополістами.

“У Києві створюється система сервісних центрів з захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг – “Центр обслуговування споживачів”. На тлі підвищення тарифів і переходу на прямі договори з виконавцями послуг кияни повинні мати можливість звернутися за допомогою і вирішити спірне питання з “Київенерго” і “Київводоканалом” та іншими. Звернувшись в сервісний центр, люди зможуть залишити заявку, адресовану будь-якому виконавцю, оформити необхідні документи, в тому числі договори, отримати консультацію фахівця тощо”, – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

За його словами, кілька пілотних центрів планується відкрити вже в найближчі місяці.

“Створення таких центрів – нова, але необхідна для нашого міста практика, тому ми відшліфуємо всі процеси в “пілотному” режимі, а потім поширимо на все місто. Сервісні центри допоможуть жителям отримати вичерпну інформацію про тарифи і ціноутворення, а також дані про те, куди пішли кошти, сплачені за комуналку. Крім того, в сервісному центрі споживач зможе оформити перерахунок за неякісно надану послугу тощо”, – зазначив П.Пантелєєв.

Джерело: UNN

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)