Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Тарифи «Київенерго» перевірять «на чесність»

  • 12 травня 2015 11:20
  • 1450
  • Версія для друку
  •  
Тарифи «Київенерго» перевірять «на чесність»

Столична влада вирішила перевірити ціноутворення тарифів «Київенерго» на гаряче водопостачання і тепло. Відповідне розпорядження дав мер Києва Віталій Кличко.

Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, буде проведено тендер для вибору незалежного міжнародного аудитора.

«З метою захисту інтересів киян я прийняв рішення провести незалежний аудит, щоб ні у кого не виникало питань щодо економічної обґрунтованості тарифів. І дав доручення директору Департаменту економіки та інвестицій провести тендер для вибору аудитора, який перевірить ціноутворення тарифу на теплопостачання та постачання гарячої води «Київенерго», – заявив столичний мер.

Крім цього, глава Києва пообіцяв, що в разі виявлення порушень при формуванні тарифів влада буде наполягати на їх зниженні.

«Це повинен бути незалежний аудит, проведений авторитетними міжнародними компаніями. Якщо ціна виявиться завищеною, ми будемо тиснути, щоб тарифи були знижені до економічно обґрунтованих», – зазначив чиновник.

Відзначимо, «Київенерго» проводить перерахунок розміру оплати за централізоване опалення у зв’язку із закінченням опалювального періоду. Зокрема, в рахунках за квітень 2015 року, клієнти отримають в травні поточного року, буде нарахована сума до сплати за період до 15 квітня. Якщо опалення в будинку було відключено до 15 квітня, перерахунок (відповідно до фактичної дати, коли надання послуги призупинено) вже відображений у надісланому рахунку.

Джерело: Україна комунальна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)
Login to post comments