Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсійний фонд України та сучасні інформаційні технології

  • 20 квітня 2015 12:03
  • 21727
  • Версія для друку
  •  
Пенсійний фонд України та сучасні інформаційні технології

Пенсійний фонд України розпочав створення системи, що базується на сучасних інформаційних технологіях і єдиних принципах обслуговування громадян. Успіх у цій справі дасть змогу скоротити час прийому документів для призначення пенсії.

Про це розповів заступник Голови правління Пенсійного фонду України Владислав Машкін, презентуючи 17 квітня  ц.р. нову систему обслуговування громадян у «прозорому офісі» Вінницької міської ради.

«Ми запроваджуємо сучасні технології і чіткі правила спілкування. Максимальна автоматизація процесів,  перехід до електронних пенсійних справ та документів, надійний захист персональних даних і мінімізація впливу «людського фактору» – все це  сприятиме підвищенню  довіри  між  Пенсійним фондом і  громадянами», – сказав заступник Голови правління Фонду.

vinnitsa

На першому етапі у кожній області України  визначено  два-три пілотних райони, де, зокрема,  відпрацьовуватимуть технологію оцифрування пенсійних справ  та запровадження   єдиних стандартів обслуговування. Це дасть змогу не тільки відмовитися від величезного паперового документообігу, а й  спростити процедури прийому та обслуговування   громадян, істотно скоротити час їхнього спілкування з  фахівцями  Фонду.

Для великих операційних залів (10 «вікон» і більше) планується запровадити систему електронного керування чергою,  відео- тааудіофіксацію прийому громадян.

 Обробка заяв про призначення пенсій та розрахунок найкращого варіанту пенсії невдовзі буде здійснюватись у  бек-офісі в автоматичному режимі.

Пенсійний фонд анонсує також плани розвитку дистанційного обслуговування громадян. Подати заяву, звернення, скаргу, отримати консультацію, переглянути індивідуальні дані невдовзі можна буде, зокрема,  через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду,  пункт обслуговування в банку або на пошті і через модернізований Контакт-центр ПФУ.

У повному обсязі нова система обслуговування та  обробки пенсійної документації запрацює до 2017 року. 

Джерело: ПФУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики