Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Мінсоцполітики: Сім'ї, які звернуться за субсидіями в травні-червні, все-одно отримають їх з 1 квітня

  • 17 квітня 2015 16:54
  • 3534
  • Версія для друку
  •  
Мінсоцполітики: Сім'ї, які звернуться за субсидіями в травні-червні, все-одно отримають їх з 1 квітня

Сім'ї, які звернуться за житловими субсидіями в травні-червні, отримають їх заднім числом, тобто з 1 квітня 2015 року. Про це в ефірі радіо «Голос столиці» заявив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко.

За словами Віталія Музиченка, відповідно до нових правил, які почнуть діяти з 1 травня, розмір субсидії буде розраховуватися індивідуально для кожної родини і залежатиме виключно від доходів. «Механізм побудовано таким чином, що чим менші доходи у родини, тим менший відсоток цих доходів вона сплачує за комунальні послуги», - сказав він.

Він пояснив, що «за базу було взято алгоритм, коли родина, яка має дохід на рівні двох прожиткових мінімумів на особу, має сплачувати не більше ніж 15%. Відповідно, якщо дохід менший, припустимо один прожитковий мінімум, це вже 7,5%. Якщо дохід більший, то цей відсоток зростає».

Віталій Музиченко також повідомив, що за прогнозами Мінсоцполітики, за субсидіями мають звернутися близько чотирьох мільйонів родин.

Джерело: КМУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)