Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Тарифи ЖКГ в Україні повинні підвищуватися й далі, - Яресько

  • 03 квітня 2015 10:05
  • 805
  • Версія для друку
  •  
Тарифи ЖКГ в Україні повинні підвищуватися й далі, - Яресько

Тарифи ЖКГ в Україні повинні підвищуватися й далі. Про це в інтерв’ю “Українській правді” заявила глава Міністерства фінансів Наталія Яресько.

“Тарифи будуть переглядатися регулярно. Ми як Мінфін не маємо права за законом фінансувати ще більший дефіцит“Нафтогазу”. Закону потрібно дотримуватися. Ми йдемо до паритетних ринкових цін на газ і збільшення дотацій людям, які цього потребують. Тому … в наступному році будуть потрібні додаткові витрати на соціальну сферу, тому що ми всі розуміємо, що тарифи будуть підвищуватися далі – і вони повинні, адже це правильний економічний підхід “, – сказала Яресько.

За її словами, цей крок є болючим. “Але не менш боляче платити “Нафтогазу” дотації – тільки 110 млрд в 2014 році, які створюють інфляцію, які знищують нашу енергетичну незалежність, нашу енергетичну ефективність, тому що ніхто не знає, за що ми платимо і куди. Тобто правильний підхід зараз – йти до паритетності або до ринкових цін на тарифи, з одночасним застосуванням правильної системи субсидій або дотацій для тих, хто їх потребує “, – пояснила міністр.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні різко зросли тарифи ЖКГ. Газ подорожчав утричі, електрика – практично в півтора рази, а пільги для власників електроплит і газових опалювальних котлів були скасовані.

Джерело: Finance.ua

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)
Login to post comments