Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсії будуть виплачуватися своєчасно і в повному обсязі

  • 02 квітня 2015 09:38
  • 19403
  • Версія для друку
  •  
Пенсії будуть виплачуватися своєчасно і в повному обсязі

31 березня ц.р. під час публічного представлення  звіту про виконання бюджету Фонду за 2014 рік Голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний детально роз’яснив журналістам, що  переважна частина коштів держбюджету спрямовується на фінансування пенсійних програм.

За його словами, загальний ресурс держбюджету, що має бути  спрямований до  Пенсійного фонду в 2015 році, запланований у сумі 80,9 млрд. грн. З них  на фінансування пенсійних виплат  різним категоріям громадян (військові, чорнобильці, державні службовці, правоохоронці, шахтарі та ін.)   виділяється 54,7 млрд. грн., на сплату страхових внесків за  окремі категорії осіб (матері, що перебувають у відпустці по догляду за дитиною до трьох років, військовослужбовці строкової служби, непрацюючі особи, які здійснюють догляд за інвалідом першої групи, тощо) –  7,2 млрд. грн.

Власне на покриття дефіциту бюджету  Пенсійного фонду, тобто різниці між його доходами та видатками,  передбачено 19,0 млрд. грн. Ці цифри неодноразово оприлюднювалися, починаючи  з грудня минулого року, коли  ухвалювався держбюджет на 2015 рік. 

Відносно доходів  Пенсійного фонду розмір  дефіциту цього року становить 7,5%,   підкреслив О.Зарудний.   Це менше, ніж у минулі роки, адже, наприклад,  у 2012 році цей показник становив 12,2%, у 2011-му —15%, у 2010-му – 18,8%. Закладені у державний бюджет  кошти на  покриття  дефіциту бюджету Фонду  є гарантією того, що пенсії будуть виплачуватися своєчасно і в повному обсязі.

Джерело: ПФУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)