Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Уряд забезпечив усе необхідне для впровадження реформи субсидій - Розенко

  • 31 березня 2015 16:47
  • 884
  • Версія для друку
  •  
Уряд забезпечив усе необхідне для впровадження реформи субсидій - Розенко

Завдання місцевих органів влади - зробити так, щоб нова система надання субсидій не просто виглядала красиво на папері, але й реально спрацювала. Про це «Українській правді»  заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

 За його словами, забезпечити роботу нової системи субсидій - це добрий тест для місцевих органів влади (особливо напередодні місцевих виборів) довести свою ефективність у безпосередній роботі з людьми. «Всі можливості для місцевих органів влади для цього є: є прості, зрозумілі і доступні для кожного нові правила призначення субсидій та достатній фінансовий ресурс, закладений до державного бюджету України (близько 24 млрд грн), який має у повному обсязі забезпечити фінансову складову реалізації цієї реформи», - зазначив Розенко.

 Водночас він зауважив, що із запровадженням нового порядку оформлення субсидій буде непросто. «Система завжди дуже важко сприймає реформи, тим більше не косметичні, а справжні, реальні. Але ми готові долати опір системи, якщо буде потрібно готові вносити уточнення та корективи, шліфувати систему субсидій вже по ходу процесу. Але назад шляху точно не буде. Лише вперед – до нової якості соціальних послуг, до нових стандартів їх надання та підвищення рівня життя наших співгромадян», - наголосив Павло Розенко.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)