Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Усі пенсії виплачуватимуться вчасно, - Олексій Зарудний

  • 30 березня 2015 14:13
  • 6981
  • Версія для друку
  •  
Усі пенсії виплачуватимуться вчасно, - Олексій Зарудний

Пенсійний фонд виконує і буде виконувати усі свої зобов’язання із виплати пенсій, незважаючи на проблеми, які існують сьогодні у пенсійній системі. Про це в ефірі телеканалу «Інтер» заявив Голова Правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний.

«Проблеми розбалансованості пенсійної системи дійсно є, і вони виникли не сьогодні. Зараз  бюджет Пенсійного фонду збалансований таким чином, в тому числі за рахунок коштів держбюджету, щоб ми могли забезпечити виплату пенсій. Сьогодні 80 млрд грн бюджету ПФ фінансуються за рахунок дотацій із держбюджету. Із них 19 млрд - це покриття дефіциту і 60 млрд – це фінансування пенсій по різним пенсійним програмам. Ці цифри не змінювалися з початку року, коли був затверджений бюджет ПФ», - пояснив він.

Він підкреслив, що проблема дефіциту бюджету ПФ виникла «не сьогодні, і не в минулому році, і навіть не в позаминулому. «Так було всі попередні роки. Але цей уряд вперше відкрито говорить про ті проблеми, які є в пенсійній системі, в тому числі і про реальний дефіцит бюджету ПФ. І саме цей уряд вперше почав робити реальні кроки, щоб виправити цю ситуацію», - наголосив Зарудний.

За словами  Олексія Зарудного, для наповнення бюджету ПФ вже прийнятий закон, який обмежує надвисокі спецпенсії депутатів, суддів, прокурорів. «На сьогодні розроблений комплексний законопроект, який має вирішити проблему розбалансованості бюджету і забезпечити фінансову стабільність пенсійної системи», - підкреслив він, додавши, що відповідний законопроект буде внесений на розгляд ВР вже найближчим часом.

Голова Правління ПФ  запевнив, що Пенсійний фонд як виконував, так і буде виконувати свої зобов’язання перед пенсіонерами. «На минулому тижні ми завершили фінансування пенсій березня, а з 4 квітня, відповідно до графіку, розпочнеться фінансування пенсій квітня», - наголосив Зарудний.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)