Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Скорочення пенсій працюючим пенсіонерам – тимчасове, - Павло Розенко

  • 27 березня 2015 10:20
  • 4341
  • Версія для друку
  •  
Скорочення пенсій працюючим пенсіонерам – тимчасове, - Павло Розенко

Міністр соціальної політики Павло Розенко сподівається, що обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів на 15% буде зняте вже в наступному році. Таку думку він висловив в ефірі програми «Про головне» на Першому національному телеканалі.

«Заходи, які доводиться вживати, в тому числі і в пенсійному забезпеченні , є важкими і непопулярними, але вони – необхідні і тимчасові, - сказав міністр. – Сподіваюся, що вже в наступному році обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів на 15% буде зняте»

«Обіцяти, що в період важкої економічної кризи, яка пронизала кожну сферу, ми будемо стрімко підвищувати пенсії і зарплати, було б обманом. Сьогодні країна має вижити і зробити все, щоб провести економічні  і соціальні реформи, які дадуть результат вже в найближчій перспективі», - наголосив він, зауваживши, що, незважаючи на весь негатив, з 1 грудня 2015 року уряд взяв на себе  зобов’язання підняти мінімальні соціальні стандарти на 13%.

Розенко також зазначив, що Міністерством соціальної політики вже розроблений законопроект про запровадження накопичувальної пенсійної системи, який найближчим часом буде внесений на розгляд уряду і парламенту. «Я розраховую в тому числі і на підтримку експертного середовища. Треба довбати цю стіну, бо сьогодні саме час для проведення кардинальних змін, для того, щоб врешті запустити пенсійну реформу, щоб молоде покоління бачило свою перспективу, щоб це було стимулом працювати легально», - наголосив міністр.

«Сьогодні є найголовніше - політична воля до проведення справжніх реформ і в економічній, і в соціальній сфері. Я зі свого боку зроблю все, щоб той час, який відведений в уряді, не згаяти і перейти від слів до конкретних кроків, які відчує кожна людина», - підкреслив Павло Розенко.

джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)