Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Жодна заява на отримання субсидії не повинна залишитися без уваги, - Павло Розенко

  • 25 березня 2015 10:25
  • 2405
  • Версія для друку
  •  
Жодна заява на отримання субсидії не повинна залишитися без уваги, - Павло Розенко

На місцеві органи влади, окрім своєчасного інформування людей про нову систему субсидій, покладається дуже важлива місія - щоб жодна заява, жодна декларація, жоден лист громадян не загубився, чи не потрапив у смітник. На цьому під час селекторної наради з керівниками місцевих органів влади наголосив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

 Розенко закликав голів обласних державних адміністрацій взяти на особистий контроль питання інформування громадян про нову систему субсидій та доставки спрощених документів на оформлення субсидій до кожного споживача. «Нам потрібно знати в розрізі кожного села отримали люди відповідні документи чи ні», - підкреслив він.

 Міністр соціальної політики нагадав, що спрощені форми заяви на оформлення субсидії та декларації про доходи мають бути розіслані до середини квітня. Він також доручив головам ОДА протягом тижня провести наради із головами райдержадмінстрацій та районних управлінь соціального захисту населення для налагодження якісної та ефективної роботи щодо надання субсидій.

 «Наскільки ефективно запрацює нова система субсидій, яку запропонував уряд, залежить від того, наскільки якісно з цим зможуть впоратися місцеві органи влади. Від філософії «як не дати людині субсидію» ми переходимо до філософії «як допомогти кожному її отримати», - наголосив Павло Розенко.

Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)