Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Мінсоцполітики спільно з DVV International презентували методичний посібник для навчання людей похилого віку

  • 19 березня 2015 10:49
  • 10996
  • Версія для друку
  •  
Мінсоцполітики спільно з DVV International презентували методичний посібник для навчання людей похилого віку

На сьогодні в Україні програму з освіти літніх людей реалізують 357 Університетів ІІІ віку, які діють у складі територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Протягом 2014 року навчання в них пройшло понад 37 тис. літніх людей. Найбільш популярними є факультети інформаційних та комунікаційних технологій, психологічних знань, іноземних мов, прикладного мистецтва та хорового співу. Заняття проводять як працівники територіальних центрів, так і волонтери, в тому числі й ті, кому далеко за 60. Про це повідомила під час брифінгу для засобів масової інформації, який проводився в Інформаційному агентстві „Укрінформ”, начальник Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Мінсоцполітики Оксана Суліма.

Фахівець Міністерства спільно з регіональним директором Представництва DVVInternational в Україні, Білорусі, Молдові Анітою Якобсоне презентували методичний посібник для освітньої роботи з людьми літнього віку „Старіти? Немає часу!”, підготовлений та виданий за кошти неурядової організації DVVInternational в Україні у співпраці з Міністерством соціальної політики України.

У обговоренні його також взяли участь і фахівці-практики, які свого часу пройшли навчання на інтерактивних тренінгах. Саме тоді й народилася ідея створення такого необхідного методичного посібника. Здійснила її  автор, експерт та тренер Ольга Агапова.

„Цей методичний посібник є гарною та вчасною допомогою в організації процесу навчання літніх людей для самого широкого кола читачів - викладачів, волонтерів, мультиплікаторів, тренерів, у тому числі тих, які не мають спеціальної педагогічної освіти. Адже у ньому зібрані не тільки теоретичні знання з герогогіки, але й практичні поради, рекомендації, описані конкретні кроки, прийоми роботи, методи та вправи, які дозволяють зробити процес навчання ефективним, цікавим, комфортним і привабливим для людей поважного віку”, - наголосила Оксана Суліма.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики