Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Зміни до пенсійного законодавства стосуються щонайбільше 700 тис. осіб

  • 13 березня 2015 16:17
  • 26830
  • Версія для друку
  •  
Зміни до пенсійного законодавства стосуються щонайбільше 700 тис. осіб

Про це Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний сказав на брифінгу, що відбувся 13 березня ц.р. перед початком прямої телефонної лінії Кабінету міністрів України.

На прохання журналістів Голова правління Фонду  детально зупинився на змінах у пенсійному законодавстві у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення». Він наголосив, що вищезазначені зміни  стосуються  переважно працюючих пенсіонерів, зокрема тих, хто працюють на «спеціальних» посадах, а також  порядку призначення  пенсій на пільгових умовах та за вислугу років.

Решта 11,5 млн. пенсіонерів отримуватимуть свої пенсії, як і раніше, у повному обсязі за встановленим графіком. Станом на 13.03.2015 пенсійні виплати березня профінансовані в сумі 10,8 млрд. грн., що становить 51,6% місячної потреби.

Під час прямої телефонної лінії  Голова правління  Пенсійного фонду Олексій Зарудний та заступник Голови правління Владислав Машкін відповіли на  запитання 23 осіб. Пере Більша частина звернень була присвячена змінам до пенсійного законодавства та порядку призначення і перерахунку пенсій. 

Джерело: ПФУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)