Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Ми припинимо поділ пенсіонерів на сорти,-Павло Розенко

  • 13 березня 2015 11:55
  • 10207
  • Версія для друку
  •  
Ми припинимо поділ пенсіонерів на сорти,-Павло Розенко

Пенсійна реформа – це не підняття пенсійного віку на 15 чи 20 років і не обмеження пенсій чорнобильцям і науковцям. Пенсійна реформа – це наведення порядку в пенсійній системі, це перехід до справедливої системи пенсійного забезпечення і пенсійного страхування, це розвиток економіки , легалізація зарплат та детінізація економіки. Про це під час публічного звіту Кабінету Міністрів України про сто днів діяльності заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

За словами Міністра, саме цей уряд припинить поділ пенсіонерів на сорти. «Не може бути, що  90% пенсіонерів ледь зводять кінці з кінцями, а «VIP-пенсіонери» отримують захмарні пенсії», - підкреслив він.

«Ми зробили реальні і радикальні кроки на шляху до встановлення єдиних принципів нарахування пенсій. Система спецпенсій буде ліквідована. Ми будемо створювати європейську систему пенсійного забезпечення, яка передбачатиме в тому числі елементи накопичувальної системи та розвитку недержавного пенсійного страхування», - наголосив Павло Розенко.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)