Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Представники Мінсоцполітики провели семінар щодо субсидій

  • 13 березня 2015 11:36
  • 2124
  • Версія для друку
  •  
Представники Мінсоцполітики провели семінар щодо субсидій

Відбувся семінар «Нові механізми та можливості надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг», організований за сприянням програми муніципальної енергетичної реформи в Україні USAID.

 У заході від Міністерства соціальної політики взяли участь заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін та директор Департаменту державної  соціальної допомоги Віталій Музиченко. Також були присутні представники регіональних управлінь соціального захисту населення, Світового Банку, засобів масової інформації та інші.

Під час семінару обговорювались питання щодо змін до порядку надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, пропозиції щодо вдосконалення соціальних нормативів, а також технічні особливості здійснення обміну інформацією з Державною фіскальною службою і Пенсійним фондом для призначення житлових субсидій.

Заступник Міністра Віталій Мущинін повідомив, що у квітні разом з платіжними квитанціями за житлово-комунальні послуги кожне домогосподарство отримає  бланки документів для оформлення субсидій.

Віталій Мущинін проінформував присутніх, що «з метою доведення інформації до кожного громадянина Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Мінсоцполітики щодо доставки спрощеної заявки та декларації для отримання субсидії через організації, які надають житлово-комунальні послуги».

Під час семінару представник Мінсоцполітики зауважив, що додатково буде роздана інструкція про те, як правильно заповнювати заяву та декларацію. Це дозволить кожному бажаючому самостійно заповнити документи,  при цьому за кожним абонентом залишається право вибору, тобто можливості звернення  безпосередньо до управління соціального захисту населення за місцем проживання.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)