Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Cоціальні "мобільні офіси" - реальна можливість дійти до кожної людини

  • 04 березня 2015 14:07
  • 35130
  • Версія для друку
  •  
Cоціальні "мобільні офіси" - реальна можливість дійти до кожної людини

Незважаючи на стрімкий розвиток сучасних форм комунікації, необхідність  особистого спілкування залишається вкрай важливою,  Саме у таких випадках  на допомогу приходять соціальні “мобільні офіси”, які створено при райдержадміністраціях у кожному районі області. Торік  мобільні послуги з питань, що належать до компетенції органів Фонду, отримало майже  1,5 тис. громадян - мешканців сільської місцевості. Крім того, фахівці відвідали 987 осіб з обмеженими фізичними можливостями та надали їм консультації  вдома.

         Питання пенсійного забезпечення завжди є актуальними у мешканців області, тому  для надання конкретних та вичерпних відповідей фахівці управлінь Фонду Херсонської області використовують ноутбуки з базами даних про отримувачів пенсій. Під час роботи мобільного офісу від пенсіонерів приймають  заяви на  перерахунок пенсії або про зміну способу її виплати.

         Не залишаються поза увагою і громадяни, які тільки готуються стати пенсіонерами. Крім  отримання консультацій, вони заздалегідь подають  спеціалістам управлінь Фонду документи для оформлення пенсії. Лише за 2014 рік у рамках “Школи майбутнього пенсіонера” на Херсонщині створено 2305 макетів пенсійних справ. Прийняті документи перевірено, зроблено 1834 запити щодо витребування додаткових або уточнюючих довідок, що дозволяє громадянам підійти до призначення пенсії підготовленими та в найкоротший термін отримати першу пенсійну виплату.

Джерело: ПФУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)