Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

При оформленні субсидії не буде враховуватися майно сім'ї

  • 04 березня 2015 11:34
  • 5291
  • Версія для друку
  •  
При оформленні субсидії не буде враховуватися майно сім'ї

Згідно з постановою Кабінету міністрів "Про вдосконалення порядку надання житлових субсидій" при розрахунку субсидії не буде враховуватися майно сім'ї, яка подала запит на пільгу. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Обіцяти - не значить платити. Нова держполітика субсидій на ЖКГ може виявитися "мильною бульбашкою".

Так, розрахунок буде проводитися на підставі кількості зареєстрованих у квартирі громадян, яким нараховується плата за послуги ЖКГ, в тому числі, з урахуванням осіб, призваних для проходження строкової військової служби.

Таким чином, дана постанова знімає заборону на нарахування субсидій тим українцям, які не навчалися у загальноосвітніх, професійних і вищих навчальних закладах та не були зареєстровані у службі зайнятості.

У матеріалі зазначається, що право на субсидію також отримали доглядають за хворими дітьми (не старше 16 років) та інвалідами; орендарі житла при наявності договору; власники двох і більше транспортних засобів.

Однак, на субсидію не можуть розраховувати ті українці, які безпосередньо перед зверненням в соцслужбу придбали земельну ділянку, квартиру, автомобіль та інші товари довгострокового вжитку або оплатили ремонт квартири.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Верховна Рада збільшила фінансування субсидій для малозабезпечених на 12,5 млрд грн.

Джерело: РБК-Україна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)