Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Кабмін пропонує заборонити встановлювати тарифи на комунальні послуги, які є нижчими від економічно обгрунтованих

  • 03 березня 2015 10:35
  • 957
  • Версія для друку
  •  
Кабмін пропонує заборонити встановлювати тарифи на комунальні послуги, які є нижчими від економічно обгрунтованих

Кабінет міністрів України зареєстрував законопроект, яким, зокрема, пропонується заборона на встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, які є нижчими від розміру економічно обгрунтованих витрат. Такий документ розміщений на офіційному сайті парламенту, передає УНН.

"Встановлення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво не допускається і може бути оскаржено в суді", - йдеться у законопроекті змін до закону у сфері теплопостачання та житлово-комунальних послуг.

У проекті документа також зазначається, що в разі зміни тарифів центральними органами чи відповідними національними комісіями, які призвели до непередбачуваних витрат виробників, то влада зобов’язана відшкодувати цим підприємствам збитки і повному обсязі під час поточного фінансового ринку.

Як повідомляв УНН, Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики енергетики та комунальних послуг, затвердила п’ятиетапне підвищення тарифів на електроенергію для населення.

Джерело: УНН

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)
Login to post comments