Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

№5 (715) 03.02.2017

1
2
3
4
  • 1-2
  • 3-4

Огляд номера:


Зміни в законодавствіз 1 січня 2017 року

Продовжуємо розмову на тему законодавчих новацій і пропонуємо читачам ознайомитися зі змінами до деяких нормативно$правових актів у сфері загальнообов'язкового державногопенсійного страхування. Детальніше про це в матеріалі фахівців департаменту платежівдо пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб Пенсійного фонду України.

Стор.3

 

Топ -5 чаїв від застуди

Зараз, у сезон застуд і вірусних захворювань, ми пробуємо десятки різних рецептів,щоб справлятися з недугою. Чаї із цілющих трав, які можна застосовувати для лікуваннязастуди та всіх її симптомів: нежитю, кашлю, ознобу, підвищеної температури,слабості й загального нездужання, дуже популярні в людей літнього віку

стор. 5

 

2017 -й – Рік Японії в Україні

Одним із перших документів, які Президент Петро Порошенкопідписав цього року, став указ, відповідно до якого 2017 рікє Роком Японії в Україні.

Стор.9

 

Виховувати — означає любити

Ця жінка знає, про що жартують синиці із сороками й навіть про що кричать дражнили - норовилки. Вона знає і розповідає про це вашим онукам. А вони розмовляють її скоромовками, загадують її загадки, вивчають букви за її абетками, читають її вірші в читанках і 1 вересня співають на лінійках її веселе: «Не забудь, не забудь, що на тебе в школі ждуть…» Жінку звати Ганна Чубач. Вона написала тисячі творів для дітей.

Стор. 11