Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

№4 (714) 27.01.2017

1
2
3
4
  • 1-2
  • 3-4

Огляд номера:


Зміни в законодавствіз 1 січня 2017 року

Про законодавчі зміни з 1 січня 2017 року,якими врегульовано окремі питанняпенсійного забезпечення, «Кур'єр» писаву попередньому номері газети.Сьогодні продовжуємо розмовуна тему законодавчих новаційі пропонуємо читачам ознайомитися зі змінамидо деяких нормативно!правових актіву сфері загальнообов'язкового державногопенсійного страхування.Детальніше про це в матеріалі фахівцівдепартаменту платежів до пенсійної системита захисту прав застрахованих осібПенсійного фонду України.

Стор. 3

 

Українці у світі

Вихідці з України за кордоном здобували престижні кінопремії, підкорювали музичні та наукові олімпи, здійснювали прорив у високих технологіях і літали в космос.

Стор.5

 

Партія шахового короля

П'ятнадцять років тому, 25 січня 2002 року, в історії шахів сталася подія, що поставила Українув один ряд зі світовими шаховими державами. Саме в цей день корону першості світуза версією Міжнародної шахової федерації (ФІДЕ) завоював 18-річний український вундеркіндРуслан Пономарьов.

Стор.9

 

Усидіти на гарячому стільці

Часто в людей похилого віку зникає зацікавленість або, точніше сказати, смак до життя.Їх не хвилюють навіть значимі події суспільства. Але це не стосується членів Клубу імені Амосовапри Київському будинку вчених. Вони цікавляться всім: політикою і новинками в науці, культуроюта історією, подорожами в інші країни й експериментами щодо продовження людського життя.

Стор.10