Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

№1 (711) 06.01.2017

1
2
3
4
  • 1-2
  • 3-4

Огляд номера:


Як вибрати недержавнийпенсійний фонд?

Будьмо відвертими: хоча в Україні діє чимало недержавних пенсійних фондів,ми з вами не дуже розуміємося на їхній роботі. Нам важко вибрати фонд,у якому б ми без остраху накопичували кошти на свою додаткову пенсію.

Стор. 3

 

Як народжувалося Різдво

Нині в циклі річних православнихцерковних свят першість належитьРіздву Христовому. Але перш ніж статиканонічним, таким, яким ми йогознаємо сьогодні, це свято пройшлонепростий шлях. Довгий часбогослови не могли дійти згоди щодоєдиної дати народження Спасителя,та й окремим святом Різдво сталоне одразу…

Стор. 9

 

І воїн, і мислитель

14 січня православна церква святкує пам'ять Київського митрополита Петра Могили.За визначні заслуги перед Українською православною церквою 12 грудня 1996 рокуйого було визнано святим.

Стор. 11

 

Найбільші різдвяні досягнення

Для більшості людей Новий рік і Різдво — улюблені сімейні свята, можливістьпобути в родинному колі й відпочити від гонитви за матеріальними благами.Однак є й такі, хто й у святі знаходить можливість заявити про себе на весь світ.«Кур'єр» вибрав найцікавіші досягнення, приурочені до новорічно-різдвяних свят.

Стор.12